Affiliates Manager - en to hu_HU translation catalogue (480 entries)

en: WordPress Affiliate Manager requires PHP 5.1 or higher.
hu_HU: WordPress Affiliate Manager PHP 5.1-et vagy magasabb verziót követel meg

en: WordPress Affiliate Manager requires WordPress 3.5 or higher.
hu_HU: WordPress Affiliate Manager WordPress 3.5-öt vagy magasabb verziót követel meg.

en: View
hu_HU: Nézet

en: Affiliate ID
hu_HU: Partnerazonosító

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Balance
hu_HU: Egyenleg

en: Earnings
hu_HU: Összjutalék

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Email
hu_HU: Email cím

en: Company
hu_HU: Cég

en: Date Joined
hu_HU: Csatlakozás dátuma

en: Website
hu_HU: Honlap

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Error! You need to select multiple records to perform a bulk action!
hu_HU: Hiba! Tömeges művelethez több rekordot kell kiválasztania!

en: Selected records deleted successfully!
hu_HU: Kiválasztott rekordok sikeresen törölve.

en: Selected record deleted successfully!
hu_HU: Kiválasztott rekord sikeresen törölve.

en: Row ID
hu_HU: Azonosító

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Tracking Key
hu_HU: Követési kód

en: Referring URL
hu_HU: Küldő URL

en: IP Address
hu_HU: IP cím

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Transaction ID
hu_HU: Tranzakciós azonosító

en: Buyer Email
hu_HU: Vevő email címe

en: No items found.
hu_HU: Nem találtunk tételt.

en: Bulk Actions
hu_HU: Tömeges akciók

en: Apply
hu_HU: Módósít

en: Show all dates
hu_HU: Összes dátum mutatása

en: List View
hu_HU: Lista nézet

en: Excerpt View
hu_HU: Tömör nézet

en: %s pending
hu_HU: %s folzamatban

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: YES, Block all applications from %s
hu_HU: IGEN, összes app kizárása %s-ból

en: NO, They may re-apply
hu_HU: NEM, újra jelentkezhetnek

en: Do you want to block all future applications from this email address, or allow them to sign up at a later date?
hu_HU: Szeretné megakadályozni az összes jövőbeli alkalmazást erről az e-mail címről, vagy engedélyezni fog egy későbbi időpontban történő regisztrációt?

en: Payout
hu_HU: Kifizetés

en: OK
hu_HU: Rendben

en: Are you sure you wish to approve this affiliate?
hu_HU: Biztosan elfogadod ezt a partnert?

en: Yes, approve.
hu_HU: Igen, elfogad.

en: Are you sure you wish to apply an adjustment of
hu_HU: Biztos, hogy igazítani akarod

en:  to this account? The new balance will be
hu_HU: erre a fiókra? Új egyenleg:

en: Yes, apply it.
hu_HU: Igen, módosítsd.

en: Are you sure you wish to apply a payout of
hu_HU: Biztos, hogy elvégzed a következő kifizetést:

en: Are you sure you wish to decline this affiliate?
hu_HU: Biztos, hogy visszautasítod ezt a partnert?

en: Yes, DECLINE.
hu_HU: Igen, utasítsd vissza.

en: Are you sure you wish to block this affiliate?
hu_HU: Biztos, hogy tiltod ezt a partnert?

en: Yes, BLOCK.
hu_HU: Igen, tiltsd le.

en: Are you sure you wish to unblock this affiliate?<br>User will become DECLINED.
hu_HU: Biztos, hogy megszünteted a partner tiltását? <br>A felhasználó ELUTASÍTOTT lesz.

en: Yes, UNBLOCK.
hu_HU: Igen, tiltás MEGSZÜNTETVE.

en: Are you sure you wish to activate this affiliate?
hu_HU: Biztos, hogy aktiválod ezt a partnert?

en: Yes, ACTIVATE.
hu_HU: Igen, AKTIVÁLD.

en: Are you sure you wish to deactivate this affiliate?
hu_HU: Biztos, hogy deaktiválni akarod ezt a partnert?

en: Yes, DEACTIVATE.
hu_HU: Igen, DEAKTIVÁLD.

en: Approve Application
hu_HU: Jelentkezés elfogadása.

en: Bounty Type
hu_HU: Jutalom típusa

en: Percentage of Sales
hu_HU: Eladás százaléka

en: Fixed Amount per Sale
hu_HU: Fix összeg.

en: Bounty Rate (% of Sale)
hu_HU: Jutalom százalék (eladás %)

en: Updating, please wait ...
hu_HU: Frissítés, kérjük várjon...

en: Are you sure?
hu_HU: Biztos benne?

en: approve
hu_HU: Elfogad

en: Error
hu_HU: Hiba

en: ERROR:
hu_HU: HIBA:

en: Apply Adjustment
hu_HU: Igazítás elvégzése

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Apply Payout
hu_HU: Kifizetés elvégzése

en: Payout Amount
hu_HU: Kifizetés összege

en: Current balance
hu_HU: Jelenlegi egyenleg

en: Other amount
hu_HU: Más összeg

en: Affiliate:
hu_HU: Partner:

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Account Finances
hu_HU: A fiók pénzügyei

en: Information
hu_HU: Információ

en: Affiliate Links
hu_HU: Partner link

en: Impressions
hu_HU: Megtekintések száma

en: Approve
hu_HU: Elfogad

en: Decline
hu_HU: Elutasít

en: Activate
hu_HU: Aktivál

en: Dectivate
hu_HU: Deaktivál

en: Unblock
hu_HU: Tiltást eltávolít

en: Block
hu_HU: Letilt

en: General
hu_HU: Általános

en: Date Applied
hu_HU: Elvégzés dátuma

en: Affiliate Status
hu_HU: Partner státusz

en: Account Standing
hu_HU: Fiók státusz

en: Payment Details
hu_HU: Fizetési részletek

en: Bounty Amount
hu_HU: Jutalom összege

en: Payment Method
hu_HU: Fizetés módja

en: Paypal E-Mail
hu_HU: PazPal email

en: Make Check Out To
hu_HU: Csekkírás kinek

en: Statistics
hu_HU: Statisztikák

en: Visits
hu_HU: Látogatók

en: Purchases
hu_HU: Vásárlások

en: Balance:
hu_HU: Egyenleg

en: Earnings:
hu_HU: Jóváírt összeg

en: Payments:
hu_HU: Kifizetések

en: Adjustments:
hu_HU: Korrekciók

en: Apply Payout
hu_HU: Kifizetést elvégez

en: Apply Manual Adjustment
hu_HU: Kézi korrekciót elvégez

en: Creative
hu_HU: Promóciós eszközök

en: Type
hu_HU: Típus

en: Affiliate Management Control Panel
hu_HU: Partnerkezelés vezérlőpultja

en: New Affiliate
hu_HU: Új partner

en: As an Affiliate Manager, if you want to create an affiliate account rather than directing someone to the normal registration form, you can do that here. Once you fill out the required contact information, your new affiliate will receive an email with their username and password.  They will automatically be approved, but will still have to log in to agree to the terms &amp; conditions and set their preferred payment method.
hu_HU: Mint partner manager, ha létre szeretnél hozni egy partnerszámlát ahelyett, hogy valakit a szokásos regisztrációs űrlapra küldd, ezt itt megteheted. Amikor kitöltötted a szükséges kapcsolattartási adatokat, az új partner kap egy emailt a felhasználói névvel és a jelszóval. Ők automatikusan el lesznek fogadva, de be kell lépniük, hogy elfogadják a felhasználási feltételeket, és beállítsák a fizetési módot.

en: New Affiliate has been created
hu_HU: Új partner létrehozva

en: Affiliate Details
hu_HU: Partner adatai

en: Export Data
hu_HU: Adatok exportálása

en: My Affiliates
hu_HU: Partnereim

en: All Active
hu_HU: Aktívak

en: All (Including Closed)
hu_HU: Összes (bezárt beleértve)

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Applied
hu_HU: Jelentkezett

en: Approved
hu_HU: Elfogadva

en: Confirmed
hu_HU: Megerősítve

en: Declined
hu_HU: Elutasítva

en: Blocked
hu_HU: Tiltva

en: Inactive
hu_HU: Inaktív

en: Export Affiliates Record
hu_HU: Partnerrekord exportálása

en: Export to CSV
hu_HU: Exportálás CSV-be

en: This list contains images from the media library. If you upload a new image it is added to the media library and you can reuse images on multiple creatives by selecting it from this list. If a new image file is added, it will be uploaded and will override the currently selected media library image for this creative link. However, the old image will still remain in the media library for future use.
hu_HU: Ez a lista tartalmazza a médiatárban lévő képeket. Ha feltöltesz egy új képet, az bekerül a médiatárba, és újból felhasználhatod több promóban, ha kiválasztod erről a listáról. Az új képfájl lesz feltöltve, az felülírja a kijelölt média könyvtár képét erre a promó linkre. Azonban a régi kép továbbra is megmarad a médiatárban későbbi használatra.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: New
hu_HU: Új

en: Name
hu_HU: Név

en: Landing Page
hu_HU: Landolási oldal

en: Image Parameters
hu_HU: Kép paraméterei

en: Alt Text
hu_HU: Alt szöveg

en: Text Link Parameters
hu_HU: Szöveglink paraméterei

en: Link Text
hu_HU: Link szövege

en: Save Creative
hu_HU: Promóanyag elmentése

en: Creative updated.
hu_HU: Promóanyag frissítve.

en: New creative created.  This creative is not yet active.
hu_HU: Új promóanyag létrehozva. A promó még nem aktív.

en: Return to Creatives
hu_HU: Visszatér a promóanyagokhoz

en: Image
hu_HU: Kép

en: Text Link
hu_HU: Szöveges link

en: Unknown creative type.
hu_HU: Ismeretlen promó típus.

en: ACTIVATE
hu_HU: AKTIVÁL

en: DEACTIVATE
hu_HU: DEAKTIVÁL

en: Are you sure you wish to
hu_HU: Biztos, hogy akarsz

en: this creative?
hu_HU: ezt a promót?

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Creative:
hu_HU: Promóciós anyag

en: Actions
hu_HU: Akciók

en: Deactivate
hu_HU: Deaktivál

en: ID
hu_HU: Azonosító

en: Text Link Properties
hu_HU: Szöveglink jellemzők

en: Image Properties
hu_HU: Kép jellemzők

en: Yes, delete this creative
hu_HU: Igen, töröld ezt a promót

en: Updating, please wait ...
hu_HU: Frissítés, kérjük várjon

en: Delete Creative?
hu_HU: Promó törlése?

en: This creative will be deleted. Are you sure?
hu_HU: A promó törölve lesz. Biztos benne?

en: My Creatives
hu_HU: Promóim

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Status:
hu_HU: Állapot

en: Create New
hu_HU: Új létrehozása

en: Created
hu_HU: Létrehozva

en: New Mass Payment
hu_HU: Új tömeges kifizetés

en: View Previous Mass Payments
hu_HU: Korábbi tömeges kifizetések megtekintése

en: PayPal Mass Pay
hu_HU: PayPal tömeges kifizetés

en: Not configured
hu_HU: Nincs beállítva

en: You have not configured the Affiliate Manager with your PayPal account information. You can do so in the <a href="%s">Payment Settings page</a>.
hu_HU: Nem állítottad be a PayPal-fiókod adatait a partnermenedzserben. Ezt megteheted a <a href="%s">Fizetési beállítások oldalon</a>.

en: View Existing Payments
hu_HU: Létező kifizetések megtekintése

en: Date Posted
hu_HU: Jóváírás dátuma

en: PayPal ID
hu_HU: PayPal azonosító

en: Fee
hu_HU: Költség

en: Total
hu_HU: Összesen

en: (No Mass Payments on Record)
hu_HU: (Nincsen tömeges kifizetés)

en: Reconcile Mass Payment
hu_HU: Tömeges kifizetés egyeztetése

en: Reconcile with this file
hu_HU: Egyeztetés ezzel a fájllal

en: Yes, Submit to PayPal
hu_HU: Igen, add át a PayPalnak

en: No, Cancel
hu_HU: Nem, töröld.

en: Submit to PayPal?
hu_HU: PayPalnak átküldeni?

en: Are you sure you wish to submit a mass payment to PayPal?
hu_HU: Biztos, hogy a tömeges kifizetést át akarod adni a PayPalnak?

en: Your PayPal account will be charged %s!
hu_HU: A PayPal fiókod terhelve lesz %s!

en: Review Your Mass Payment
hu_HU: Tömeges kifizetés átnézése

en: PayPal E-Mail
hu_HU: PayPal email

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: New Balance
hu_HU: Új egyenleg

en: Sub-Total
hu_HU: Részösszeg

en: PayPal Fee<br /><small>2%% per payment, max %s1 per payment</small>
hu_HU: PayPal díj <br /><small>2%% kifizetésenként, maximum  %s1 kifizetésenként</small>

en: Estimated Total
hu_HU: Becsült végösszeg

en: Submit Mass Payment to PayPal
hu_HU: Tömeges kifizetés átadása a PayPalnak

en: Select Affiliates to Pay
hu_HU: Válaszd ki a fizetendő partnereket

en: Not showing %s affiliates that do not have a PayPal account on file.
hu_HU: Nem mutatunk %s partnert akiknek nincs PayPal fiókjuk.

en: Date Range:
hu_HU: Dátumtartomány

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Payment Amount
hu_HU: Fizetés összege

en: Continue with these payments
hu_HU: Folytasd ezeket a kifizetéseket

en: Payment Detail
hu_HU: Kifizetés részletei

en: Database ID
hu_HU: Adatbázis azonosítója

en: Date Occurred
hu_HU: Történés dátuma

en: PayPal Timestamp
hu_HU: PayPal időbélyegzője

en: PayPal Correlation ID
hu_HU: PayPal korrelációs azonosító

en: Total Amount
hu_HU: Teljes összeg

en: Reconciliation
hu_HU: Számlaegyeztetés

en: Manually reconcile payments ...
hu_HU: Manuális számlaegyeztetés

en: Reconcile using PayPal Mass Payment results file ...
hu_HU: Egyeztetés a PayPal tömeges kifizetés fájl felhasználásával ...

en: Errors
hu_HU: Hibák

en: Code:
hu_HU: Kód:

en: Message:
hu_HU: Üzenet:

en: Severity:
hu_HU: Súlyosság:

en: Associated Transactions
hu_HU: Hozzárendelt tranzakciók

en: Affiliate
hu_HU: Partner

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Affiliate Registration
hu_HU: Partner regisztrációja

en: Messaging
hu_HU: Üzenetek

en: Pages/Forms
hu_HU: Oldalak

en: Advanced Settings
hu_HU: Haladó beállítások

en: Save Settings
hu_HU: Beállítások mentése

en: Default Landing Page
hu_HU: Alap landolási oldal

en: Your default landing page URL is <code>%s</code>. If you want to change to a different URL you can specify it here.
hu_HU: Az alap landolási oldal URL <code>%s</code>. Ha meg akarod változtatni egy másik URL-re, azt itt teheted meg.

en: Home Page
hu_HU: Főoldal

en: This is the URL of your Affiliate Home page
hu_HU: Ez az URL-je a partner honlapodnak

en: Registration Page
hu_HU: Feliratkozási oldal

en: This is the URL of your Affiliate Registration page
hu_HU: Ez az URL-je a partnerek feliratkozási oldalának

en: Login Page
hu_HU: Belépési oldal

en: This is the URL of your Affiliate Login page
hu_HU: Ez az URL-je a partner belépési oldaladnak

en: Terms and Conditions Page
hu_HU: Általános szerződési feltételek oldala

en: This is the URL of your Terms and Conditions page
hu_HU: Ez az URL-je az Általános szerződési feltételek oldaladnak

en: Minimum Payout Amount
hu_HU: Minimum kifizetés összege

en: Cookie Duration (days)
hu_HU: Süti időtartam (nap)

en: <a target="_blank" href="%s">Read more on cookie duration here</a>
hu_HU: <a target="_blank" href="%s">Itt olvashatsz még a süti időtartamról</a>

en: Email name
hu_HU: Email név

en: (Leave blank to use WordPress default)
hu_HU: (Hagyd üresen WordPress alapértelmezés használatához)

en: Email address
hu_HU: Email cím

en: Automatically approve a new affiliate
hu_HU: Új partner automatikus elfogadása

en: Bounty Rate (% of Sale) / Amount
hu_HU: Jutalom aránya (eladás %) /összeg

en: Currency Symbol
hu_HU: Pénznem szimbóluma

en: Currency Code
hu_HU: Pénznem kódja

en: Do Not Record Zero Amount Commission
hu_HU: Nulla összegű jutalékot ne rögzíts

en: Enable Impressions
hu_HU: Megtekintések számának bekapcsolása

en: Enable Debug
hu_HU: Kibogozó mód bekapcsolása

en: If checked, debug output will be written to log files. This is useful for troubleshooting post payment failures.
hu_HU: Ha be van jelölve, az eredmény a napló fájlba íródik. Ez hasznos annak a kibogozásában, amikor a fizetés működőképtelen.

en: You can check the debug log file by clicking on the link below (The log file can be viewed using any text editor):
hu_HU: Megnézheted a kibogozási naplófájlt az alábbi linkre való kattintással (A log fájlt bármely szövegeditorral meg lehet tekinteni.

en: Reset Debug Log file
hu_HU: Kibogozó naplófájl visszaállítása.

en: Use it to reset the affiliate manager plugin's log file.
hu_HU: Használja a partnermanager bővítmény naplófájljának visszaállításához.

en: These settings allow you to control text that is displayed to affiliates at various points in the affiliate plug-in, as well as e-mails that are sent.
hu_HU: Ezek a beállítások megengedik a megjelenő szöveg kontrollálását a partner bővítmény különböző pontjain, valamint kiküldött emailben.

en: Use:
hu_HU: Használat:

en: Content:
hu_HU: Tartalom:

en: Use
hu_HU: Használat

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: %s(More)
hu_HU: %s(Tovább)

en: * Some messages have been modified. These will <strong>NOT</strong> be saved to the database until you click 'Save Settings' button below.
hu_HU: * Néhány üzenet módosult. Ezek <strong> NEM </strong> lesznek elmentve az adatbázisba, amíg az alábbi "Beállítások mentése" gombra nem kattintasz.

en: Send Registration Notification:
hu_HU: Jutalékértesítés elküldése:

en: Send Commission Notification:
hu_HU: Jutalékértesítés elküldése:

en: Looking for help? Check out the bundled step-by-step guide for setting up PayPal Mass Pay:
hu_HU: Segítséget keresel? Tekintsd meg a mellékelt, lépésenkénti útmutatót a PayPal Tömeges Kifizetés használatához:

en: Enable PayPal Mass Pay &#0153;<br /><small>NOTE: Requires a PayPal Premier or PayPal Business account</small>
hu_HU: PayPal tömeges kifizetés bekapcsolása&#0153;<br /><small>MEGJEGYZÉS: Használata PayPal Premier vagy PayPal üzleti fiókot igényel</small>

en: PayPal API Configuration
hu_HU: PayPal API konfiguráció

en: API Username
hu_HU: API felhasználói név

en: API Password
hu_HU: API jelszó

en: Signature
hu_HU: Aláírás

en: API End Point
hu_HU: API végpont

en: WARNING: Set to LIVE if you don't know what this is for!
hu_HU: FIGYELMEZTETÉS: Ha nem tudod, hogy ez mire való, állítsd be ÉLŐ-re!

en: Live (%s)
hu_HU: Élő (%s)

en: Sandbox - TESTING (%s)
hu_HU: Tesztkörnyezet - TESZTELÉS (%s)

en: Display name is required.
hu_HU: Kijelzési név szükséges.

en: Field name is required.
hu_HU: Mező neve szükséges.

en: Field name may only contains letters, numbers, underscores and hyphens, and must begin with a letter.
hu_HU: A mező neve csak betűket, számokat, aláhúzásokat és kötőjeleket tartalmazhat, és betűvel kell kezdődnie.

en: This field name is already in use.
hu_HU: Ez a mezőnév már használatban van.

en: Field length must be an non-0 positive number.
hu_HU: A mező hossza nem 0 pozitív szám lehet.

en: Custom Field
hu_HU: Egyéni mező

en: Display Name
hu_HU: Megjelenítendő név

en: Field Name
hu_HU: Mező neve

en: Field Type
hu_HU: Mezőtípus

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Number
hu_HU: Szám

en: E-Mail Address
hu_HU: Email cím

en: Phone Number
hu_HU: Telefonszám

en: State Code (US)
hu_HU: Állam kódja (US)

en: Zip Code (US)
hu_HU: Irányítószám (US)

en: Country Code
hu_HU: Ország kódj

en: Social Security Number (US)
hu_HU: Társadalombiztosítási szám (US)

en: Max Length
hu_HU: Max. hossz

en: Available Payout Methods
hu_HU: Elérhető kifizetési módszerek

en: Check
hu_HU: csekk

en: Manual
hu_HU: Kézi

en: Affiliate Register Fields
hu_HU: Partnerregiszter mezők

en: Add Custom Field
hu_HU: Egyedi mező hozzáadása

en: Enabled
hu_HU: Bekapcsolt

en: Field Format
hu_HU: Mező formátuma

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Affiliates Homepage Message
hu_HU: Partner kezdőlap üzenet

en: Your application was approved.  Please go to the <a href="%s">affiliate control panel</a> to get started.
hu_HU: Jelentkezését jóváhagytuk. Az kezdéshez keresse fel az <a href="%s">partner vezérlőpultot </a>.

en: Affiliate Confirmation
hu_HU: Partner megerősítésé

en: Contract Terms
hu_HU: Szerződési feltételek

en: Commission Rate
hu_HU: Jutalék százaléka

en: Terms & Conditions
hu_HU: ÁSZF

en: Agree to Terms
hu_HU: Egyetértés a feltételekkel

en: Affiliate Control Panel
hu_HU: Partner vezérlőpult

en: Welcome!
hu_HU: Üdvözöllek!

en: Review Terms and Get Started!
hu_HU: Olvassa el a feltételeket és kezdjen!

en: Account Summary
hu_HU: Számlaösszegzés

en: Today
hu_HU: Ma

en: Visitors
hu_HU: Látogatók

en: Closed Transactions
hu_HU: Lezárt tranzakciók

en: Revenue
hu_HU: Jövedeem

en: This Month
hu_HU: Ezen hónap

en: Please provide your payment details.
hu_HU: Kérlek, add meg a fizetési adataidat.

en: Method
hu_HU: Módszer

en: PayPal E-Mail Address
hu_HU: PayPal email cim

en: Paper Check
hu_HU: Papír csekk

en: Check Recipient
hu_HU: csekk címzettje

en: Mail to Address On Record
hu_HU: Levelezési cím

en: Recipient
hu_HU: Címzett

en: Address 1
hu_HU: Cím 1

en: Address 2
hu_HU: Cím 2

en: City
hu_HU: Város

en: Country
hu_HU: Ország

en: State
hu_HU: Állam

en: Postal Code
hu_HU: Irányítószám

en: Submit Payment Details
hu_HU: Fizetési részletek bevitele

en: Check will be mailed to the following address:
hu_HU: Csekk a következő címre lesz postázva:

en: Your Affiliate-Specific HTML snippet
hu_HU: Partner-specifikus HTML-kód

en: Your Affiliate Link Using Affiliate ID
hu_HU: A partner linked a partner-azonosítóddal

en: The following creatives are available for publication.
hu_HU: A következő promók állnak rendelkezésre közzétételre.

en: Welcome to the affiliate control panel.
hu_HU: Üdvözöljük a partner vezérlőpulton.

en: This is the affiliates section of this store.  If you are an existing affiliate, please <a href="%s">log in</a> to access your control panel.
hu_HU: Ez az üzlet partner-részlege. Ha már partner vagy, kérlek <a href="%s"> jelentkezz be </a> a vezérlőpult eléréséhez.

en: Looks like you already have an affiliate account. So you don't need to register again. Simply go to the affiliate portal and start referring users.
hu_HU: Úgy tűnik, neked már van partner fiókod, ezért nem kell újra regisztrálnod. Keresd fel a partnerprogram portált, és kezdj el küldeni felhasználókat.

en: * Required fields
hu_HU: * Szükséges mezők

en: This is the email address associated with your currently logged in WordPress user account.
hu_HU: Ez a jelenlegi bejelentkezett WordPress felhasználói fiókhoz tartozó e-mail cím.

en: If you want to use a different email address, log out of your WordPress account then try a new registration.
hu_HU: Ha másik e-mail címet szeretne használni, jelentkezzen ki a WordPress-fiókból, majd próbáljon meg új regisztrációt.

en: I have read and agree to the
hu_HU: Elolvastam és elfogadom a

en: Terms and Conditions
hu_HU: Általános szerződési feltételeket.

en: You must agree to the terms.
hu_HU: El kell fogadnod a feltételeket.

en: Submit Application
hu_HU: Jelentkezés benyújtása

en: Contact Information
hu_HU: Elérhetőség

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
hu_HU: E-mail cím megváltoztatása folyamatban van erre:<code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Töröl</a>

en: New Password
hu_HU: Új jelszó

en: Repeat New Password
hu_HU: Ismételd meg az új jelszót

en: Bounty Type *
hu_HU: Jutalom típusa *

en: Bounty Rate (%s per Sale) *
hu_HU: Jutalom százalék (%s minden eladásra) *

en: Bounty Rate (% of Sale) *
hu_HU: Jutalom százaléka (eladás %) *

en: + Custom fields
hu_HU: + Egyéni mezők

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Displaying %1$d of %2$d impressions
hu_HU: %1$d megtekintés %2$d -ból megjelenítése

en: Referrer
hu_HU: Küldő oldal

en: No records found for the date range selected.
hu_HU: A kijelölt dátumtartományhoz nem található feljegyzés.

en: Reference ID
hu_HU: Referenciaazonosító

en: Affiliates Manager Add-ons
hu_HU: Partnerkezelő bővítményei

en: Click Tracking
hu_HU: Kattintáskövetés

en: Unique Click Tracking
hu_HU: Egyedi kattintások követése

en: This tab shows unique referrals to your website from your affiliates
hu_HU: Ez a lap a partnerek által a honlapodra küldött egyedi látogatókat mutatja

en: Affiliate Commissions
hu_HU: partnerjutalékok

en: Overall Commissions
hu_HU: Összes jutalék

en: Manual Commission
hu_HU: Kézi jutalék

en: This tab shows all affiliate commission data
hu_HU: Ez a fül megjeleníti az összes partnerjutalék adatát

en: You need to enter an affiliate ID
hu_HU: Meg kell adnod egy partnerazonosítót

en: You need to enter a numeric commission amount
hu_HU: Számszerű jutalékot kell megadnod

en: You need to enter a numeric purchase amount
hu_HU: Számszerű vásárlási összeget kell megadnod

en: A commission with this transaction ID already exists
hu_HU: Ezzel a tranzakcióazonosítóval már létezik jutalék

en: Commission added!
hu_HU: Jutalék hozzáadva

en: This tab allows you to manually award commission to an affiliate.
hu_HU: Ez a fül lehetővé teszi, hogy kézzel adjon jutalékot egy partnernek.

en: Enter the affiliate ID. Example:
hu_HU: Add meg a partnerazonosítót. Példa:

en: Commission Amount
hu_HU: Jutalék összege

en: Enter the commission amount. Example:
hu_HU: Írd be a jutalék összegét. Példa:

en: Purchase Amount
hu_HU: Vásárlás összege

en: Enter the purchase amount. Example:
hu_HU: Írjd be a vásárlás összegét. Példa:

en: Enter the unique transaction ID (leave empty to generate a unique ID). Example:
hu_HU: Add meg az egyedi tranzakcióazonosítót (hagyd üresen egyedi azonosító létrehozása céljából). Példa:

en: Enter the email address of the buyer (optional).
hu_HU: Add meg a vevő e-mail címét (nem kötelező).

en: Enter the date in yyyy-mm-dd format. Example:
hu_HU: Adja meg a dátumot éééé-hh-nn formátumban. Példa:

en: 'model' must be of type '%s'
hu_HU: A "modell"-nek '% s' típusúnak kell lennie

en: Percent
hu_HU: Százalék

en: Fixed
hu_HU: Rögzített

en: Model mapping error.  Could not map key %s.
hu_HU: Modell feltérképezési hiba. Nem sikerült leképezni a (z) %s kulcsot.

en: Attempt to load invalid message of name '%s'
hu_HU: Próbálkozás az '% s' név érvénytelen üzenet betöltésére

en: Invalid PayPal API value
hu_HU: Érvénytelen PayPal API-érték

en: Bounty Rate (%s per Sale)
hu_HU: Jutalom mértéke (%s minden eladásra)

en: All
hu_HU: Összes

en: Invalid creative.
hu_HU: Nemlétező reklám.

en: Insert failed: Bad creative type.
hu_HU: A beillesztés sikertelen: rossz hirdetési típus.

en: Creative Updated.
hu_HU: Hirdetés frissítve.

en: Creative ... created.
hu_HU: Hirdetés … létrehozva.

en: Insert failed: invalid creative update mechanism.
hu_HU: A beillesztés sikertelen: érvénytelen hirdetési frissítési mechanizmus.

en: Add Affiliate
hu_HU: Partner hozzáadása

en: This results file does not appear to match this payment.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy ez az eredményfájl nem egyezik meg ezzel a fizetéssel.

en: Matched a transaction in your results file, but the value was incorrect. Expected %s but found '%s'
hu_HU: Az eredményfájlban egy tranzakcióhoz megfelelt, de az érték helytelen volt. Várt %s, de talált '%s'

en: Could not correlate a transaction from your results file with the transactions on record.
hu_HU: Nem sikerült korrelálni egy tranzakciót az eredményfájlból a rögzített tranzakciókkal.

en: Could not correlate all transactions
hu_HU: Nem sikerült korrelálni az összes tranzakciót

en: Invalid PayPal LogID
hu_HU: Érvénytelen PayPal naplóazonosító

en: Transaction not found
hu_HU: Tranzakció nem található

en: Invalid transaction status
hu_HU: Érvénytelen tranzakciós státusz

en: Affiliate Payment
hu_HU: Partner fizetés

en: Affiliate not found
hu_HU: Partner nem található

en: Payment method for affiliate is not PayPal
hu_HU: Az affiliate fizetési módja nem PayPal

en: Payout via PayPal Mass Pay
hu_HU: Kifizetés PayPal tömeges kifizetésen keresztül

en: Sales
hu_HU: Összeladás

en: Payment History
hu_HU: Fizetési történet

en: Creatives
hu_HU: Hirdetések

en: Edit Profile
hu_HU: Profil szerkesztése

en: Log out
hu_HU: Kilépés

en: Invalid affiliate
hu_HU: Érvénytelen partner

en: Inactive creative.
hu_HU: Inaktív reklám.

en: : Password may not contain slashes.
hu_HU: : A jelszó nem tartalmazhat per jelet.

en: : Please enter the same password in both password fields.
hu_HU: : Kérjük, mindkét jelszó mezőben adja meg ugyanazt a jelszót.

en: %s per sale.
hu_HU: %s eladásonként.

en: %s%% of each completed sale, pre-tax
hu_HU: %s%% minden eladásra, adó előtti

en: Error submitting your details to the database. This is a bug, and your application was not submitted.
hu_HU: Hiba történt az adataidnak az adatbázisba történő elküldésével. Jelentkezés nem lett benyújtva.

en: New affiliate registration on your site %s:
hu_HU: Új társult regisztráció a %s webhelyen:

en: Name: %s %s
hu_HU: Név: %s %s

en: Company: %s
hu_HU: Cég: %s

en: Website: %s
hu_HU: Honlap: %s

en: View Application: %s
hu_HU: Jelentkezés megtekintése: %s

en: New Affiliate Registration
hu_HU: Új partner regisztrációja

en: Affiliate application for %s
hu_HU: Partner jelentkezés %s-ra

en: Access denied.
hu_HU: Hozzáférés megtagadva.

en: receiverType must be one of the RECEIVERTYPE_* constants
hu_HU: A receiverType egyike kell legyen a RECEIVERTYPE_ * konstansoknak

en: 'amount' must be a valid monetary value
hu_HU: Az "összeg" érvényes pénzbeli érték kell hogy legyen

en: Failed to parse amounts from field: %s
hu_HU: Nem sikerült kiszámítani az összegeket a mezőből: %s

en: POST failed
    errors:
    %serrordata:
    %s
hu_HU: POST sikertelen
    hibák:
    %s hibaadat:
    %s

en: Unknown response: %s
hu_HU: Ismeretlen válasz: %s

en: Affiliate Management
hu_HU: Partnermanagement

en: Affiliates
hu_HU: Partnerek

en: Store Affiliates
hu_HU: A bolt partnerei

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Affiliate Login
hu_HU: Partner belépés

en: You are currently logged in
hu_HU: Jelenleg be vagy jelentkezve

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Email Address
hu_HU: Email cím

en: Password Lost and Found
hu_HU: Elveszett és talált jelszavak

en: Lost your password?
hu_HU: Elfelejtetted a jelszavadat?

en: Become an affiliate
hu_HU: Legyél partnerünk

en: Are you interested in earning money by directing visitors to our site?
hu_HU: Szeretne pénzt keresni látogatóknak a webhelyünkre való küldésével?

en: Sign up
hu_HU: Iratkozz fel

en:  to become an affiliate today!
hu_HU: és legyél partnerünk még ma!

en: Be An Affiliate
hu_HU: Legyél partnerünk!

en: Affiliates Manager Click Tracking
hu_HU: Partnerkezelő kattintáskövetés

en: Affiliates Manager Commission Data
hu_HU: Partnerkezelő jutalék adatok

en: Commissions
hu_HU: Jutalékok

en: Add-ons
hu_HU: Bővítmények

en: Invalid JSON handler.
hu_HU: Érvénytelen JSON kezelő.

en: Nonce check failed for export My Affiliates to CSV!
hu_HU: A Nonce ellenőrzés nem sikerült a Partnereim CSV-be való exportálásakor.

en: no refkey in request.
hu_HU: Kérésben nincs refkey.

en: invalid refkey data.
hu_HU: Érvénytelen refkey adatok.

en: invalid refkey data:
hu_HU: Érvénytelen refkey adatok:

en: invalid refkey format. (length=%s)
hu_HU: Érvénytelen refkey formátum. (hossz=%s)

en: is a blocked e-mail
hu_HU: egy tiltott email

en: is in use
hu_HU: használatban van

en: PayPal Transfer
hu_HU: PayPal átutalás

en: Manual Transfer
hu_HU: Kézi átutalás

en: Affiliate Application for %s
hu_HU: Partnerjelentkezés %s-ra

en: Your username and password
hu_HU: A felhasználóneved és jelszavad

en: [%s] Your username and password for Affiliate Manager
hu_HU: [%s] A felhasználóneved és jelszavad a Partnerkezelőhöz

en: New affiliate registration for %s: has been approved!
hu_HU: A(z) %s új partnerregisztráció el lett fogadva!

en: Invalid bounty amount.
hu_HU: Érvénytelen jutalom összeg.

en: Invalid bounty type.
hu_HU: Érvénytelen jutalomtípus.

en: Invalid state transition.
hu_HU: Érvénytelen állapotátmenet.

en: Invalid status.
hu_HU: Érvénytelen státusz.

en: Invalid creative
hu_HU: Érvénytelen promó.

en: Invalid transaction type.
hu_HU: Érvénytelen tranzakciótípus.

en: Invalid value for amount.
hu_HU: Érvénytelen érték az összegre.

en: User already has an account and is already an affiliate
hu_HU: A felhasználónak már van fiókja és már partner

en: Argument 'callback' must be callable
hu_HU: A "visszahívás" argumentumnak hívhatónak kell lennie

en: is required
hu_HU: kötelező

en: must be a valid e-mail address
hu_HU: érvényes e-mail címnek kell lennie

en: must be a valid monetary value
hu_HU: érvényes monetáris értéknek kell lennie

en: must be a valid phone number
hu_HU: érvényes telefonszámnak kell lennie

en: must be a valid social security number
hu_HU: érvényes társadalombiztosítási számnak kell lennie

en: must be a number
hu_HU: számnak kell lennie

en: must be a phone number
hu_HU: telefonszámnak kell lennie

en: must be selected
hu_HU: ki kell választani

en: must be between % and %s characters
hu_HU: % és %s karakter között kell lennie

en: must be at least %s characters
hu_HU: legalább %s karaktereknek kell lennie

en: must be no more than %s characters
hu_HU: legfeljebb %s karakter lehet

en: must be a valid zip code
hu_HU: érvényes irányítószámnak kell lennie

en: Affiliate has applied, but is waiting on your decision.
hu_HU: Az partner jelentkezett, de várja a döntésedet.

en: Affiliate has been approved, but has not accepted terms.
hu_HU: A partner jóváhagyásra került, de nem fogadta el a feltételeket.

en: Affiliate is active, and will receive credit for leads.
hu_HU: Az partner aktív, és jóváírást kap a forgalomért.

en: Affiliate has accepted terms and provided payment details.<br /> If the details look good, you should activate this affiliate so they can begin sending traffic.
hu_HU: Az partner elfogadta a feltételeket és megadta a fizetési adatokat. <br /> Ha a részletek jók, aktiváld kell ezt a partnert, hogy elkezdhesse a látogatók küldését.

en: Affiliate has been disabled.
hu_HU: Partner dezaktivizálva.

en: Affiliate was declined.
hu_HU: Partner elutasítva.

en: Affiliate was blocked and cannot re-apply.
hu_HU: A partner le lett tiltva, és nem jelentkezhet újra.

en: %s per sale
hu_HU: %s eladásonként

en: %s%% of pre-tax sales
hu_HU: %s%% az adófizetés előtti eladásnak

en: Address Line 1
hu_HU: Cím 1. sor

en: Address Line 2
hu_HU: Cím 2. sor

en: Zip Code
hu_HU: Irányítószám

en: Company Name
hu_HU: Cégnév

en: Website URL
hu_HU: Weboldal URL
